STRONA GŁÓWNA

Finały rejonowe w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych w Czerwionce - Leszczyny

Mecz finałowy przysporzył wiele emocji. Po bardzo zaciętej walce wynik do przerwy był bardzo niekorzystny dla Budowlanki - przegrywaliśmy 5:7 z Zespołem Szkół z Czerwionki.
Druga połowa to istny horror - Budowlanka odrobiła straty i na minutę przed końcem meczu przy stanie 10:10 zdołała przechylić szalę na swoją korzyść wygrywając 12:10 . Reprezentacja szkoły:
bramkarze: Paweł Niewrzoł Paweł i Mateusz Mainda,
oraz: Kamil Knura, Patrick Gwóźdź, Sylwester Miazga, Denis Gruszka, Wojciech Pomiotło, Tomasz Wittek, Jakub Lewandowski, Paweł Gawełek, Kamil Krzanicki, Tomasz Suchanek, Damian Kuśmierz.
Nauczyciele wychowania fizycznego bardzo gratulujš chłopcom woli walki i prawdziwego ducha zwycięstwa - walczyli do końca. Na wyróżnienie zasługują wszyscy.

Tak trzymać chłopaki. Jesteśmy z was dumni!